حقوق و قوانین

1. زمان رسیدگی به درخواست ها و سفارشات، یك روز كاری می باشد و ارسال توسط اداره پست، 2 تا 4 روز كاری است.

2. در صورت اشتباه بودن آدرس خریدار و یا عدم حضور در آدرس ذكر شده كه باعث مرجوع شدن مرسولات گردد، هزینه ارسال مجدد آن تماماً به عهده خریدار می باشد.

3. چنانچه خرید شما، مصادف با یکی از ایام تعطیلات رسمی باشد، ارسال سفارشات شما به اولین روزکاری پس از تعطیلی موکول خواهد شد.

4. هزینه های پستی، هر سال با توجه به نرخهای اعلامی از سوی اداره پست تنظیم می گردد.

5. با توجه به قوانین نظام جمهوری اسلامی، چنانچه قوانینی مانند دریافت مالیات بر ارزش افزوده و یا عوارض یا... برای فروش یا توزیع کتاب اعمال گردد، این هزینه ها در سایت اعمال خواهد شد.

6. برای خریدهای بیش از دو عدد از کتاب، قبل از اقدام به خرید هماهنگی های لازم را با بخش فروش انجام دهید (در غیر اینصورت فروشگاه مسئولیتی در برابر ارسال بیش از دو عنوان ندارد).

7. خریدهایی که مبالغ آنها واریز نشده باشد، بعد از 484 ساعت کنسل می شود و فروشگاه در قبال وجه واریزی بعد از مدت برای ارسال کتاب مسئولیتی ندارد. همچنین چنانچه کتاب تمام شده باشند به ناچار خرید در نوبت ارسال قرار می گیرند و یا به درخواست مشتری خرید کنسل خواهد شد.

8. کلیه قیمتها در سایت به روز هستند ولی چنانچه كتاب خریداری شده به چاپ مجدد رسیده باشد و ارسال برای خریدار از چاپ جدید باشد، در صورت تغییر قیمت چاپ جدید، قیمت جدید برای خریدار محاسبه می شود.

9. خریدهایی که به غیر از روش آنلاین خریداری شوند و خریدار مبلغ را به یکی از حسابهای مولف واریز کند و اطلاع ندهد، فروشگاه مسئولیتی در برابر تاخیر، به اتمام رسیدن و یا عدم ارسال کتاب ندارد. بعد از خرید (به غیر از روش آنلاین) و واریز وجه حتماً حتماً بخش فروش را مطلع سازید که سریع ترین راه تماس تلفنی است.

پیشنهاد می شود برای سهولت، از طریق آنلاین خرید نمایید.

10. خریدهایی که به صورت ناقص انجام شود (یا مبلغ واریزی کامل نباشد یا نوع درخواست مشخص نباشد، یا آدرس و دیگر مشخصات ناقص باشد)، فروشگاه از ارسال خرید معذور خواهد بود.

11. چنانچه خرید شما دارای حجم و وزن زیادی باشد که نیاز به بسته بندی ویژه داشته باشد، مازاد هزینه حمل و بسته بندی به عهده خریدار است.

12. ثبت درخواست ها و خریدها 24 ساعته و تمام وقت انجام می شود، اما ارسال مرسولات پستی فقط در روزهای کاری انجام می پذیرد.

13. کلیه مرسولات پستی توسط فروشگاه (واحد بسته بندی و حمل) و با شرایط مناسب بسته بندی و پلمپ می شود و تحویل اداره پست می گردد. چنانچه بسته پستی شما آسیب دیده، مخدوش و یا... باشد، فروشگاه مسئولیتی در قبال آن ندارد و موضوع را باید با مامور پست در میان گذاشته و پیگیری نمایید.

14. با توجه به حجم کار بالا و نبود زمان کافی برای راهنمایی شما دوستان بهتر است راهنمای خرید، پرداخت  و شرایط فروشگاه را بطور دقیق مطالعه نمایید تا بتوانید خرید خود را با سهولت انجام دهید.

15. در زمان عضویت، ثبت آدرس و مشخصات دیگر، حتماً از فونت های فارسی استفاده نمایید، در غیر اینصورت هرگونه اشتباه یا تاخیر در ارسال برعهده خریدار می باشد.

16. آدرس و مشخصات خود را در زمان خرید به صورت کامل و دقیق وارد نمایید و چنانچه در خرید بعدی تغییر آدرس دارید، حتماً آدرس خود را اصلاح نمایید. با توجه به اینکه مرسولات به آدرس شما ارسال می گردد مسئولیت هرگونه اشتباه و خطا درمورد آدرس بر عهده خریدار می باشد.

17. در شرایط اضطراری مانند زلزله، سیل، آتش سوزی، آشوب های اجتماعی، جنگ، و قوانین خاصی که بنا به شرایط اجتماعی، اقتصادی  و یا سیاسی وضع شود که امکان ارائه خدمات به مشتریان را ممکن سازد فروشگاه هیچ مسئولیتی را بر عهده ندارد اما تمام تلاش خود را برای رفع مشکل خواهد نمود.

18. اطلاعات خریداران به صورت محرمانه نگهداری می شود و کسی به آنها دسترسی ندارد.

25. سایت کتاب اوج هیچ شعبه و نمایندگی ندارد و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی وابستگی ندارد. و هرگونه سوء استفاده از نام، نشان و فعالیتهای سایت که زیر نظر مولف کتاب اوج است، پیگرد قانونی دارد. همچنین با توجه به ثبت محتوای وبسایت و اطلاعات آن به صورا روزانه، هرگونه کپی، برداشت، سوء استفاده از مطالب، تصویر، عنوان ها، طرح ها و... منع قانونی دارد.

خرید از سایت اوج بدین معنی است که شما دوست گرامی تمامی شرایط و قوانین سایت را به طور کامل مطالعه کرده و با آن موافق هستید و با آگاهی کامل آن را پذیرفته اید.